בניית אתר וויקס

חברה לבניית אתרים

בנייה וניהול של אתרים דורשים להזין לתוכם מאמרים חדשים, תמונות מושכות, סרטונים, וחומרים נוספים שאמורים לקדם את האתרים ולמשוך אליהם גולשים. בעבר, היה צורך לעשות את הפעולות הללו על ידי קידוד וידע מעמיק בהקמת אתרים, אך זה השתנה הודות לאתרים כמו וויקס. בניית אתרי וויקס יכולה מאפשרת לנהל אותם בקלות, ומומלץ להכיר אותו וכיצד הוא יכול להתנהל בצורה הטובה ביותר.

בניית אתר וויקס ?

בניית אתרי וויקס

 

מהו אתר וויקס?

חברת וויקס הישראלית נוסדה בשנת 2006 והפכה לחברה ציבורית הנסחרת בנאסד”ק. החברה הקימה פלטפורמה לניהול ועיצוב אתרים באמצעות מערכת שניתן להשתמש בה גם ללא ידע מקדים בקידוד או הקמת אתרים. מאז היווסדה, חברת וויקס גרפה 110 מיליון משתמשים בלמעלה מ-190 מדינות.

הקמה וניהול של אתרים בוויקס מתבצעת על ידי שימוש בתבניות מוכנות מראש שניתן להזין לתוכן תכנים בקלות. עבור אלו שמעוניינים להקים אתר חדש, יש תבניות חינמיות בוויקס שניתן להשתמש בהן וגם תבניות מתקדמות בתשלום המאפשרות להקים ולנהל אתרים מתקדמים וגדולים.

כיצד מומלץ להשתמש בוויקס? והאם כדאי להשתמש באיש מקצוע?

לוויקס יש מספר יתרונות בולטים שהופכים אותו לפופולרי בקרב אנשים ועסקים שרוצים להקים אתרים. השימוש באתר הוא מאוד קל ואינטואיטיבי, וניתן לבחור בין מספר רב של תבניות לפי אופי האתר והמטרה שלו.

בנוסף, המשתמשים של וויקס מקבלים תמורה מעולה עבור כספם, מה שמאפשר להפנות משאבים אל מטרות אחרות – מאפיין חשוב במיוחד עבור עסקים עם תקציב קטן יחסית.

לעומת זאת, לאתר וויקס יש גם מספר חסרונות שעשויים לפגוע בבעלי אתרים וגם באתרים עצמם. החסרונות הללו משמעותיים במיוחד בקרב אלו שלא מתמחים בעולם האינטרנט, ולכן חשוב להשתמש באנשי מקצוע שיכולים לפתור כמה מהבעיות הגדולות הנובעות משימוש בוויקס:

היצע גדול של תבניות – באופן אירוני, אחד היתרונות הגדולים של וויקס הוא גם אחד החסרונות של המערכת הזו. ההיצע הגדול של תבניות בוויקס מקשה על ביצוע בחירה נכונה של תבנית כזו או אחרת. בעולם השיווק והפרסום, נראות מהווה גורם משמעותי שמשפיע על קהל היעד בצורה חדה, ולכן המראה של אתר חייב להתאים לאלו הגולשים בו. באמצעות איש מקצוע המתמחה בוויקס, ניתן לבחור תבנית מתאימה שתמשוך אליה קהל קוראים גדול ותשאיר אותו באתר למשך זמן רב.

התבניות לא ניתנות להחלפה – ברגע שבוחרים תבנית בוויקס ומקימים אתר, לא ניתן להחליף אותה, מה שעשוי להקשות על התחדשות של מראה האתר. פעמים רבות, אתרים ועסקים צריכים לעבור אבולוציה כדי לעמוד בדרישות המתחדשות, מה שקשה לעשות כאשר האתר הוא נקשה ובלתי ניתן להחלפה.

אולם, יש פתרון למצב הזה; מקצוענים המתמחים בוויקס יודעים כיצד לבצע שינויים בתבניות קיימות כדי לתת לאתרים מראה שונה. אנשים מן השורה שאינם מתמחים בפלטפורמה הייחודית הזו לא יודעים כיצד לבצע שינויים כאלו, מה שעלול להזיק להם בהמשך הדרך כאשר יהיה צורך לשנות את המראה של האתר ואת התכנים בו.

SEO מאתגר – תחום ה-SEO הוא חשוב במיוחד בקידום אתרים, וחשוב להכיר אותו מקרוב כדי להפוך אתרים לפופולריים. למרות המראה המתוחכם של וויקס, המערכת נשארה מעט מאחור בכל הנוגע ל-SEO וקשה לעמוד בדרישות שלה אם לא יודעים מה הן. מומחי וויקס יודעים כיצד לתמרן במערכת כדי ליצור אתרים מוצלחים שעולים בתוצאות החיפוש וגם מטפסים מעלה בדירוג האתרים.

וויקס מהווה פלטרפומה חדשנית להקמה וניהול של אתרים, אך יש לה גם מספר מגרעות. למרבה השמחה, ניתן לגבור על המגרעות הללו באמצעות מקצוענים המתמחים בפלטפורמה ויכולים לנהל אתרי וויקס בצורה מיטבית.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם