בונה אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים

עם ניסיון אי אפשר להתווכח אנחנו עושים שיווק דיגטלי כבר שנים ואנו עוזרים לעסקים לצמוח

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בניית אתרים

בניית אתרים מותאמים לקידום בגוגל ​

בכל פעם שאנו מזינים מילות חיפוש בגוגל, עולות מולנו אלפי תוצאות הנפרשות על פני מספר עמודים, מה שנותן לנו אופציות רבות לבחור מהם. אולם, מרביתנו עושים את אותה הפעולה – נכנסים לאתרים הנמצאים בעמוד החיפוש הראשון של גוגל, ובעיקר לאתרים הנמצאים בראש העמוד הזה.

בעלי אתרים נאבקים על המיקום הזה באמצעים שונים המאפשרים להגיע לראש רשימת החיפושים בגוגל. כדי להגיע למקומות המחשבים הללו, חשוב שאתרים יענו על הדרישות של גוגל, ובדיוק לשם כך יש תורה שלמה של בניית אתרים לקידום בגוגל המאפשרת ליצור אתרים שעולים לראש הרשימה של מנוע החיפוש הגדול בעולם.

מה זה בניית אתרים לקידום בגוגל?

לפני שנסביר מה זאת בניית אתרים לגוגל, חשוב להבין כיצד צריך להתבצע פרסום במנוע החיפוש הפופולארי הזה; כדי לקבל דירוג גבוה בגוגל, חשוב שאתרים יענו על חוקים מסוימים, במיוחד בכל הנוגע לקידום אתרים אורגני.

קידום אתרים מהסוג הזה (SEO-Search engine optimization) הוא קידום המדרג אתרים לפי האיכות שלהם והאופן שבו הם משתמשים בכללים של גוגל.

קידום SEO הוא אינו קידום ממומן, כלומר לא צריך לשלם עליו, והוא מגדיר מה אתרים צריכים להכיל כדי להיות בין הראשונים ברשימת החיפושים.

החוקים של קידום לא ממומן קשורים לאיכות והאסתטיקה של אתרים, וכן לקלות הגלישה בהם. כלומר, כדי שאתרים יצליחו לטפס בסולם התוצאות של גוגל, הם צריכים לכלול תכנים כתובים איכותיים, תמונות וקטעי ווידאו איכותיים ומושכים, להיות ברורים וקלים לגלישה, וגם לכלול מילות ומונחי חיפוש שאנשים מתעניינים בהם.

אז, אתרים שהבעלים שלהם רוצים לקדם אותם בגוגל צריכים לכלול את המאפיינים הללו על מנת שיוכלו להתחרות באתרים דומים. בניית אתרים לקידום בגוגל מתמקדת באלמנטים שצוינו מעלה – בעת בנייה של אתר המיועד לקידום (כמו אתר מכירות), חשוב להכניס את כל המאפיינים שגוגל סורק על מנת שהוא ידרג אותו גבוה. באופן הזה, גולשים רבים ייחשפו לאתרים הבנויים בצורה טובה ואותם אתרים ישיגו את המטרה שלהם, בין שמדובר בחשיפה נטו או במכירה של מוצרים ושירותים.

כיצד בונים אתרים לקידום בגוגל?

כאמור, אתרים הדורשים קידום הם אלו שצריך לבנות אותם לפי הכללים שגוגל קבע למטרה הזו. כאשר בונים אתרים מהסוג הזה, צריך לעשות מספר פעולות חשובות על מנת שהם אכן יעלו ברשימת החיפושים של גוגל:

מחקר מילים

מילים ומשפטי מפתח מהווים חלק חשוב במיוחד בבנייה של כל אתר המיועד לקידום. על מנת שאתרים יצליחו, הם חייבים לכלול תכנים שיש בהם מילות חיפוש שגולשים מחפשים אחריהן. כך למשל, אינסטלטור שעובד באזור גוש דן צריך אתר שיהיו בו מילות חיפוש רלוונטיות, כמו “אינסטלטור בתל אביב”. למרבה השמחה, לגוגל יש כלים המאפשרים לגלות אילו מילות מפתח הן מבוקשות. Keyword Planner, FaqFox, SEMRUSH, ועוד הם כלים של גוגל ואתרים המאפשרים לבחון על אילו מילים יש תחרות ואילו מילים צריכות להיות באתר שדורש קידום.

בנייה והוספת קישורים

דפים הכוללים קישורים לאתרים שלכם יעזרו לדרג אותו בצורה נפלאה, ולכן בניית קישורים איכותית היא חיונית בעת בניית אתרים לקידום בגוגל. לכן, חשוב לגרום לאתרים אחרים לכלול קישורים שיפנו אליכם וגם לכלול קישורים פנימיים בתוך האתר שלכם שיפנו לעמודים של האתר. 

בונה אתרים ?

בונה אתרים

המאה ה-21 היא העידן של האינטרנט, ומדי יום קמים מאות אם לא אלפי אתרים חדשים ברחבי העולם וגם במדינתנו הקטנה. כפי שמרביתנו יודעים, חלק מהאתרים כיום נראים מקצועיים והשאר לא בדיוק מספקים את הסחורה. ההבדלים בין שני סוגי האתרים נובעים מאלו שבונים ומתחזקים אותם כאשר המקצוע של בוני אתרים הפך לאחד המבוקשים ביותר. אז, איך זה בדיוק להיות בונה אתרים והאם המקצוע מתאים לכם? המידע הבא יספק לכם תשובות עבור השאלות הללו ויעזור לכם להחליט אם אתם רוצים ויכולים להיות בוני אתרים.

מה זה בונה אתרים?

בניית אתרים היא מקצוע שבו בונים אתרים לאחר מחקר יסודי של מספר גורמים; בוני אתרים צריכים לאפיין את המטרה של אתרים, לתכנן כיצד הם ייראו, ולאחר מכן – לבנות אותם באופן טכני. לפני שמתחילים את התהליך הזה, צריך לבחון אילו אתרים לקוחות מבקשים ומה הדרישות שלהם. ישנם מספר סוגים של אתרים כיום שנבדלים זה מזה באופן הבנייה וגם במראה שלהם, ולכן חשוב תחילה להגדיר מה המטרה של אתר כזה או אחר לפני שבונים לשלב המחקר והאפיון.

בניית אתרים 

 

קידום אתרים

לאחר שבוני אתרים מלקטים את כל המידע הנחוץ להם לבניית אתר, הם יכולים לגשת למלאכת הבנייה של אתרים. כיום ישנן מספר שיטות לבניית אתרים כאשר הפופולריות ביותר הן בניית אתרים באמצעות מערכות בניית אתרים, כמו וורדפרס. במערכות הייחודיות הללו בוני אתרים יכולים להזין תכנים, תמונות, סרטוני ווידאו, וקבצים אחרים כדי ליצור את האתר השלם. השיטה השנייה לבניית אתרים היא באמצעות קוד, אך הפופולריות שלה הולכת ודועכת עם השנים לאור העובדה שמערכות ניהול תוכן הן מהירות יותר והופכות לאיכותיות יותר עם הזמן.

האם אתם מתאימים להיות בוני אתרים?

בניית אתרים מתאימה לאלו שיש להם זיקה חזקה לעולם האינטרנט ומעוניינים להשתלב במקצוע דינאמי ומעשיר. בניית אתרים כרוכה בשמירה על חוקים מסוימים, מחקר יסודי, אסתטיקה ויזואלית, ואלמנטים נוספים שמביאים בסופו של דבר ליצירת אתרים. לכן, אם יש לכם חיבור ואהבה כלפי המאפיינים הללו, כנראה שאתם מתאימים להיות בוני אתרים.

בניית אתרים
שיגרמו לכם לבלוט ברשת – חברה לבניית אתרים

כיצד נהיים בוני אתרים?

כדי להיות בוני אתרים, חשוב ללמוד את המקצוע מפני שהוא משלב בתוכו תת-נושאים רבים שלא ניתן ללמוד לבד. כיום לימודי בניית אתרים מהווים חלק מתוכניות לימוד לתואר ראשון של מקצועות מחשבים, כמו הנדסת מחשבים, בהם תוכלו ללמוד שפות תכנות (אם אתם רוצים להיות בוני אתרים של אתרים מבוססי קוד) ואת החוקים של בניית אתרים.

מלבד זאת, אתם יכולים לעשות קורסים לבניית אתרים הנמשכים כ-8 חודשים וכוללים 300 שעות לימוד. לימודי תעודה בקורס לבניית אתרים נלמדים בדרך כלל בערב, כך שהם מתאימים במיוחד לאלו שיש להם משפחה או שעובדים במהלך שעות היום.

כיום יש מספר מוסדות ומכללות ברחבי הארץ עם מסלולי לימוד של בניית אתרים, כמו ג’ון ברייס חיפה, האקר יו, מכללת מנטור, ומוסדות נוספים, כך שאתם יכולים לבחור מוסד שקרוב למקום מגוריכם.

לאחר שתסיימו את לימודי בניית האתרים בהצלחה, תוכלו לצאת לשוק העבודה ולמצוא תעסוקה בתור בוני אתרים מקצועיים. יש למקצוע הזה ביקוש רב כיום מפני שעסקים קטנים וגדולים כאחד זקוקים לאתר מקצועי, אך אין להם את הידע והזמן הנדרשים לבנות אתר, וכאן אתם נכנסים לתמונה. לאחר בניית האתרים, יש לתחזק אותם באופן קבוע, כך שלבוני אתרים יש עבודה רציפה המאפשרת להם לעסוק במקצוע מעניין ומבוקש.

בוני אתרים כיום הם בעלי תפקיד חיוני עבור עסקים וגם אישים פרטיים הזקוקים לאתר איכותי ומקצועי. עבור אלו שמעוניינים במקצוע בתחום המחשבים והאינטרנט, בניית אתרים תבטיח תעסוקה לאורך זמן, וגם שמירה על עניין במקצוע הדינמי והנחשק הזה.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם